Wiki › Obiecte › Arcuri › Arc Dragon-galben
Arc Dragon-galben
 |
Arcuri
Nivel de îmbunătățire: +0 +1 +2 +3 +4 +5 +6 +7 +8 +9
| Categorie | Arcuri |
|---|
| Nivel | 65 |
|---|
| Clase | Ninja |
|---|
| Valoarea atacului | 324 – 430 |
|---|
| Suporturi pentru pietre | 3 |
|---|
| ID obiect | 2149 (2140–2149) |
|---|
Bonusuri
|
Îmbunătățiri
| Îmbunătățire | Materiale | Yang | Șansă |
|---|
| +0 → +1 | — | 12.000 | 90% |
| +1 → +2 | — | 25.000 | 81% |
| +2 → +3 | — | 50.000 | 72% |
| +3 → +4 | — | 100.000 | 63% |
| +4 → +5 | | 200.000 | 54% |
| +5 → +6 | | 300.000 | 45% |
| +6 → +7 | | 450.000 | 36% |
| +7 → +8 | | 900.000 | 27% |
| +8 → +9 | | 1.500.000 | 18% |
+9 → Arcul marelui diavol+0 | | 100.000 | 100% |
Îmbunătățirile se fac la fierar. Șansa afișată este șansa de bază a fiecărui pas.
Cade de la
| Monstru | Nivel | Cantitate | Șansă | Cum |
|---|
| Metinul Furiei Piatră Metin | 100 | Arc Dragon-galben+5 | 20% | Drop |
| Metinul Nenorocirilor Piatră Metin | 105 | Arc Dragon-galben+6 | 10% | Drop |
| Polyphemos Boss | 106 | Arc Dragon-galben+5 | 7,5% | Drop |
| Martyaxwar Boss | 105 | Arc Dragon-galben+5 | 7,5% | Drop |
| Lemures Bodyguard Boss | 105 | Arc Dragon-galben+5 | 7,5% | Drop |
| Triton Boss | 105 | Arc Dragon-galben+5 | 7,5% | Drop |
| Craniu Boss | 103 | Arc Dragon-galben+5 | 7,5% | Drop |
| Conducator Rosu Boss | 105 | Arc Dragon-galben+5 | 7,5% | Drop |
| Conducător Roșu Brutal Boss | 107 | Arc Dragon-galben+5 | 7,5% | Drop |
| Regele Crab Boss | 105 | Arc Dragon-galben+5 | 7,5% | Drop |
| Regele Wubba Boss | 107 | Arc Dragon-galben+5 | 7,5% | Drop |
| Marele Orc Boss | 107 | Arc Dragon-galben+5 | 7,5% | Drop |
| Razador Boss | 108 | Arc Dragon-galben+5 | 7,5% | Drop |
| Polyphemos Boss | 106 | Arc Dragon-galben+6 | 5% | Drop |
| Martyaxwar Boss | 105 | Arc Dragon-galben+6 | 5% | Drop |
| Lemures Bodyguard Boss | 105 | Arc Dragon-galben+6 | 5% | Drop |
| Triton Boss | 105 | Arc Dragon-galben+6 | 5% | Drop |
| Craniu Boss | 103 | Arc Dragon-galben+6 | 5% | Drop |
| Conducator Rosu Boss | 105 | Arc Dragon-galben+6 | 5% | Drop |
| Conducător Roșu Brutal Boss | 107 | Arc Dragon-galben+6 | 5% | Drop |
| Regele Crab Boss | 105 | Arc Dragon-galben+6 | 5% | Drop |
| Regele Wubba Boss | 107 | Arc Dragon-galben+6 | 5% | Drop |
| Marele Orc Boss | 107 | Arc Dragon-galben+6 | 5% | Drop |
| Razador Boss | 108 | Arc Dragon-galben+6 | 5% | Drop |
| Metinul Rautatii Piatră Metin | 105 | Arc Dragon-galben+7 | 5% | Drop |
| Gnoll Lord Boss | 103 | Arc Dragon-galben+5 | 3,8% | Drop |
| Gnoll Suprem Boss | 105 | Arc Dragon-galben+5 | 3,8% | Drop |
| Arges Boss | 104 | Arc Dragon-galben+5 | 3,8% | Drop |
| Rakshasa Boss | 103 | Arc Dragon-galben+5 | 3,8% | Drop |
| Lemures Print Boss | 103 | Arc Dragon-galben+5 | 3,8% | Drop |
| General Kappa Boss | 103 | Arc Dragon-galben+5 | 3,8% | Drop |
| Craniu Brutal Boss | 105 | Arc Dragon-galben+5 | 3,8% | Drop |
| Homar General Boss | 103 | Arc Dragon-galben+5 | 3,8% | Drop |
| Gargoyle Boss | 106 | Arc Dragon-galben+5 | 3,8% | Drop |
| Capitanul Shruk Boss | 105 | Arc Dragon-galben+5 | 3,8% | Drop |
| Metin Jeon-Un Piatră Metin | 90 | Arc Dragon-galben+2 | 3,8% | Drop |
| Gnoll Lord Boss | 103 | Arc Dragon-galben+6 | 2,5% | Drop |
| Gnoll Suprem Boss | 105 | Arc Dragon-galben+6 | 2,5% | Drop |
| Arges Boss | 104 | Arc Dragon-galben+6 | 2,5% | Drop |
| Rakshasa Boss | 103 | Arc Dragon-galben+6 | 2,5% | Drop |
| Lemures Print Boss | 103 | Arc Dragon-galben+6 | 2,5% | Drop |
| General Kappa Boss | 103 | Arc Dragon-galben+6 | 2,5% | Drop |
| Craniu Brutal Boss | 105 | Arc Dragon-galben+6 | 2,5% | Drop |
| Homar General Boss | 103 | Arc Dragon-galben+6 | 2,5% | Drop |
| Gargoyle Boss | 106 | Arc Dragon-galben+6 | 2,5% | Drop |
| Capitanul Shruk Boss | 105 | Arc Dragon-galben+6 | 2,5% | Drop |
| Metin Jeon-Un Piatră Metin | 90 | Arc Dragon-galben+3 | 2,5% | Drop |
| Metin Jeon-Un Piatră Metin | 90 | Arc Dragon-galben+1 | 1,3% | Drop |
| Soldat Setaou Monstru | 91 | Arc Dragon-galben+4 | 0,16% | Drop pe nivel · de la nivelul 75 |
| Arcaș Setaou Monstru | 93 | Arc Dragon-galben+6 | 0,16% | Drop pe nivel · de la nivelul 75 |
| Copac Rau Rosu Monstru | 82 | | <0,01% | Drop la ucidere (un obiect dintr-un grup) |
| Copac Rau Monstru | 71 | | <0,01% | Drop la ucidere (un obiect dintr-un grup) |
| Spirit al mâniei comun Monstru | 72 | | <0,01% | Drop la ucidere (un obiect dintr-un grup) |
Șansa pe monstru ucis pentru un jucător de nivelul monstrului, la rata de drop standard. Diferența de nivel, bonusurile premium și evenimentele o modifică. Cum funcționează șansele de drop
Se găsește în
| Cufăr / cutie | Cantitate | Șansă |
|---|
Ladă nouă-cozi | Arc Dragon-galben+1 | 2,9% |
Lada regelui focului | Arc Dragon-galben+2 | 2,8% |
Lada îngerului cu coasă | Arc Dragon-galben+2 | 2,8% |
Lada păianjenului uriaș | | 2,7% |
Lada tigrului galben | Arc Dragon-galben+2 | 2,6% |
Lada Regelui demonilor | Arc Dragon-galben+2 | 2,6% |
Lada îngerului cu coasă | Arc Dragon-galben+3 | 2% |
Ladă nouă-cozi | Arc Dragon-galben+2 | 2% |
Lada tigrului galben | Arc Dragon-galben+3 | 1,9% |
Lada Regelui demonilor | Arc Dragon-galben+3 | 1,9% |
Lada regelui focului | Arc Dragon-galben+3 | 1,7% |
Lada păianjenului uriaș | Arc Dragon-galben+1 | 1,4% |
Cufărul Întunericului | Arc Dragon-galben+5 | 1,2% |
Lada regelui focului | Arc Dragon-galben+1 | 1,1% |
Cufărul Întunericului | Arc Dragon-galben+6 | 1,1% |
Cufărul Întunericului | Arc Dragon-galben+7 | 0,879% |